Кулеба заявив, що підтримка США не зупиниться

Кулеба заявив, що підтримка США не зупиниться

Фото: Генштаб ЗСУ Кулеба впевнений, що підтримка України з боку США не припиниться попри вибори

США в останній момент затвердили тимчасовий бюджет, що запобігає зупинці роботи уряду, проте без коштів на допомогу Україні — щоб збільшити шанси на його ухвалення.

Сполучені Штати Америки продовжать надавати Україні допомогу  попри внутрішні політичні процеси й прийдешні президентські вибори. Про це у вівторок, 3 жовтня, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час телемарафону.

Голова МЗС згадав про останній візит президента України Володимира Зеленського до Вашингтона, під час якого той мав «дуже відверті й щирі розмови» з Джо Байденом і представниками Республіканської та Демократичної партій у Конгресі і заявив, що в США розуміють важливість боротьби. 

«Немає підстав говорити про те, що Америка не усвідомлює важливості для світу тієї боротьби, яка зараз триває на території нашої держави», — сказав він. 

Кулеба припустив, що вибори у США матимуть вплив на допомогу Україні і можуть виникнути «якісь несподівані політичні кроки опонентів».

«Але завдяки тому, що президент мав дуже предметні й сконцентровані розмови, які дали свій результат в плані надання Україні додаткової підтримки, ми можемо розраховувати на продовження підтримки України з боку Сполучених Штатів», — додав міністр.

Палата представників Сполучених Штатів Америки ухвалила рішення про відставку спікера-республіканця Кевіна Маккарті.

Президент США Джо Байден тиснув на республіканців у Конгресі, щоб вони підтримали законопроєкт про надання додаткової допомоги Україні. Він заявив, що «втомився» від політичної кризи, яка ледь не призвела до припинення роботи уряду. 

Джерело