Лайфхаки для подружжя, яке користується однією машиною на двох

Прості прийоми у кого в родині один автомобіль.

У автомобіля повинен бути один власник. Така істина відома кожному, інформує Ukr.Media.

Але далеко не кожна сім'я, в якій водія два, може дозволити собі таку розкіш. Чоловік і дружина можуть по черзі користуватися однією машиною, можуть при всьому цьому домовлятися цілком спокійно про те, хто і коли бере її. Але це зовсім не означає, що ніяких незручностей не буде. Час від часу вони будуть виникати, до слова, вони будуть не дуже суттєвими.

Останнє означає, що запобігти складності можна. Є 3 лайфхака, які допоможуть впоратися з найпоширенішими з них.

Пам'ять положень

Якщо в автомобілі така функція є, то це дуже добре. Нею обов'язково варто скористатися, щоб не налаштовувати положення дзеркал, не регулювати сидіння щоразу, коли доводиться сідати за кермо після дружини чи чоловіка.

Якщо ж такої функції немає, про вихід із ситуації можна знайти. Коригувальним олівцем можна позначити положення того ж сидіння. В такому випадку не доведеться по кілька разів рухати його, визначаючи, на якій відстані буде зручніше залишити його.

Одні документи на двох

Якщо машину бере то чоловік, то дружина, документи можна і забути. Їх можна просто залишити в кишені, не дати водієві. Неприємності через це у останнього на дорозі можуть бути. Щоб уникнути їх, документи варто залишати в машині.

Звичайно, класти їх на видному місці не варто. Краще знайти затишне місце для них, але таке, щоб їх легко було дістати. В такому випадку забувати таку важливу річ не доведеться нікому і ніколи.

Паркувати машину так, щоб було зручно виїжджати

Навички водіння у подружжя можуть бути на різному рівні. Слід враховувати це при парковці. Слід завжди ставити машину так, щоб виїхати міг навіть новачок.

В такому випадку дрібних неприємностей у вигляді потертого кузова не буде ніколи. Нервів це збереже багато. Та й час дозволить заощадити, тому що виїзд зі стоянки відбуватиметься швидко.

Ці прості прийоми дозволять подружжю удвох користуватися однією машиною. Розбіжностей у них при цьому виникати не буде ніколи.

Джерело