Лайфхаки для водіїв, які не працюють, а лише витрачають ваші гроші

Не всі поради виявляються правильними і корисними.

Будь-які народні мудрості варто перевіряти, чи дійсно вони працюють. Ми зібрали лайфхаки, які, на нашу думку, підштовхують автомобілістів до непотрібних витрат, інформує Ukr.Media.

Заправлятися в холодну погоду

Відомо, що на холоді бензин стискається — умовно кажучи, в одному літрі міститься більше бензину. Тому є думка, що заправлятися вигідніше в холодну погоду. Правда в тому, що на АЗС паливо зберігається в підземних баках, температура в яких майже постійна.

Замінювати потрібно обов'язково пару шин або весь комплект

З міркувань безпеки шини праворуч і ліворуч повинні бути однаковими. Чи означає це, що, якщо одна з шин зіпсувалася, то потрібно замінювати відразу все? Виявляється, далеко не завжди. Можна замінити і одну шину, якщо виконати дві умови:

  • старий комплект зносився не більше, ніж на 50%,
  • нова шина має ту ж марку, розмір і малюнок протектора, що і інші.

Замінювати трансмісійну рідину кожні 50 000 км

На відміну від моторного мастила, трансмісійна рідина не контактує з розпеченими стінками камери згоряння і може служити практично нескінченно. Більш того, у багатьох машин коробка передач герметично закрита і відкрити її можна тільки на сервісній станції. У цьому випадку варто спиратися на інструкцію з експлуатації до машини.

Мити машину із засобом для посудомийної машини

Побутова хімія, включаючи туалетне мило, пральний порошок і засіб для посудомийної машини дешевше шампуню для машини. Однак вони не розраховані на те, щоб ними мили сталевий кузов, покритий фарбою. Ці засоби змивають захисний віск і прискорюють його корозію, так що економія обертається старінням машини. На відміну від них, шампунь для автомийки не змиває захисне покриття.

Джерело