Любов Янас, відома телеведуча та театрознавець, загинула під час пожежі у Львові — Події

 Любов Янас, відома телеведуча та театрознавець, загинула під час пожежі у Львові  - Події

Фото: facebook.com/monologifest

Увечері 31 травня під час пожежі у власній квартирі загинула львівська телеведуча та театрознавець Любов Янас. Про це повідомила актриса «Театру у кошику», заслужена артистка України Лідія Данильчук.

— Ще одна втрата… Сьогодні вночі під час пожежі у власній квартирі загинула Любов Янас. Відома телеведуча художніх програм львівського телебачення, театрознавець, педагог, друг та шанувальниця нашого театру, — написала вона.

 

Як пише » УП. Життя » з посиланням на коментар начальника відділу зі зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю служби Віталія Туровцева, про спалах рятувальникам повідомили сусіди. На момент прибуття пожежників до місця події з помешкання вибивалося полум’я. Сходова клітка була заповнена димом. Співробітники служби виявили у приміщенні тіло 63-річної власниці. Рятувальники вивели з будівлі шістьох мешканців будинку, тож внаслідок пожежі більше ніхто не постраждав.

28 травня на 64-му році життя помер директор інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко. 12 травня у боях із російськими загарбниками у Харківській області загинув активіст та директор Менського краєзнавчого музею Віталій Крутий.
Джерело