Мама Ілона Маска, вбралася в сукню від українського дизайнера

Багато критиків відмітили цей образ як суперуспішний і стильний.

Мама Маска, того самого Ілона Маска, який побудував SpaceX та Tesla (і не тільки), особистість вельми примітна і яскрава, що пройшла безліч важких випробувань. Зараз їй 73 і вона модель, дієтолог, мати трьох дітей і бабуся десяти онуків, інформує Ukr.Media.

7 листопада на церемонії нагородження модних дизайнерів в Катарі Мей Маск блиснула в розкішній вишитій сукні з нової колекції українського дизайнера. Виглядала мама відомого новатора і інженера в ній просто чудово. Багато критиків відмітили цей образ як суперуспішний і стильний.

Сьогодні ми покажемо образ Мей Маск від Львівської майстрині і розповімо, чому літнім дамам варто придивитися до вишитих суконь.

Мама Ілона Маска працювала моделлю з 15 років, але і після 60 років її модельна кар'єра тривала. Можливо, тому вона із задоволенням відвідує світські заходи, пов'язані з дизайном одягу. Так і було 7 листопада, коли витончена Мей Маск відвідала гала-вечір Fashion Trust Arabia Prize в Досі.

Це була подія, організована однією неприбутковою організацією, яка підтримує розвиток дизайнерів-початківців на Близькому Сході та в Північній Африці.

На Мей Маск було розшите квітами біле плаття з нової колекції сезону весна-літо-2022 від українського дизайнера Юлії Магдич. Стильну вишиванку доповнила сумка від Dior.

У цьому образі 73-річна Мей підкорила всіх. Вишиті сукні світлих кольорів надають жінці будь-якого віку шарм. А ще подібного роду наряди візуально зменшують роки і притягують увагу до жіночої краси. Підкреслюють все краще.

Не кажучи вже про те, що вишиванка несе в собі сакральний код. Вишивка працює як оберіг від поганих поглядів і як магніт для процвітання і благополуччя. Так що Мей Маск точно не прогадала, надівши сукню від Львівського дизайнера Юлії Магдич.

Юлія Магдич

До слова, про саму Юлію Магдич, вона вже кілька років як створює українські вишиванки для половини світу: від Америки до Близького Сходу. Вишивку від українського дизайнера вже носять у понад 35 країнах світу, таких як США, Мексика, Франція, Італія, Австрія, Німеччина, Греція, Іспанія, Туреччина, Великобританія, майже всі країни Близького Сходу.

Джерело