Марія Порошина опублікувала відео, на якому засвітила помітно кругленький животик

В одному зі своїх інтерв'ю зірка зізналася, що хотіла приховати від громадськості свій цікавий стан.

44-річна Марія Порошина чекає появи на світ п'ятої дитини. Актриса останні сімнадцять років прожила в шлюбі з Іллею Древновим, від якого народила трьох дочок: Серафиму, Аграфену і Глафіру. Також у неї є старша дочка Поліна від першого шлюбу з Гошею Куценко. Однак нещодавно стало відомо, що Порошина розлучилася з чоловіком. Ця новина шокувала шанувальників зірки, так як вони вважали, що вона щаслива з Древновим. Незабаром з'явилася інформація, що Марія вагітна і чекає малюка, інформує Ukr.Media.

Пізніше в інтернеті подейкували, що актриса і зовсім закрутила роман з одруженим чоловіком і саме він є батьком її дитини. Втім, ці чутки Марія спростувала і лише зазначила, що зараз вона щаслива, адже вагітна від коханого чоловіка. Тепер артистка намагається не виносити напоказ особисте життя, тому до цих пір в мережі не з'явилося жодного фото з животиком. І лише днями Порошина вирішила порадувати фанатів, розмістивши в інтернеті відео, де чітко видно її фігуру, яка помітно змінилася.

На відео Марія гуляє осіннім парком, милуючись красою природи. В кінці вона знята в повний зріст, і можна розглянути кругленький животик. Схоже, актриса зараз дійсно щаслива!

Джерело