Матір вбитого на фунікулері підлітка розповіла, що він хотів вступити до лав ЗСУ — Події

Матір вбитого на фунікулері підлітка розповіла, що він хотів вступити до лав ЗСУ - Події

Вбитий у київському фунікулері 16-річний підліток Максим Матерухін після повноліття планував вступити до знаменитої Третьої штурмової бригади у складі ЗСУ. Про це розповіла мати хлопця в коментарі «ТСН».

— Діти їхали у вагончику фунікулера, він почав чіплятись спочатку до жінок. Потім – до хлопців з компанії мого сина. У сина він спитав про те, чи готовий він піти захищати державу. Син відповів, що коли прийде час, то готовий. Раніше син поділився зі мною тим, що після того, як йому виповниться 18 років, то хоче потрапити у Третю штурмову бригаду. Він насправді це планував і хотів цього, — розповіла Ірина Матерухіна.

За словами жінки, Максим мріяв про кар’єру футболіста і в цьому році планував заключати контракт. Мати вбитого підлітка хвилюється, що її сім’ї можуть погрожувати, оскільки підозрюваний у вбивстві працює в Управлінні державної охорони України.

— В мене є ще син, якому 9 років. Я боюсь за нього. Я не знаю, наскільки чоловік, який вбив сина, впливовий, які у нього зв’язки, який він крутий чи блатний, скільки у нього грошей. Я хочу, щоб його посадили, хочу, щоб він був покараний, — розповіла жінка.

16-річний Максим Матерухін загинув 7 квітня. У київському фунікулері чоловік напідпитку став чіплятись до компанії підлітків, а потім штовхнув одного з них. Максим впав на скло та помер від рани шиї. Підозрюваним у вбивстві є 30-річний військовослужбовець, який працює водієм в Управлінні державної охорони Артем Косов.  9 квітня Косова відправили до СІЗО на два місяці без права вийти під заставу.

Джерело