«Мене страшно цькували в школі» — Бекхем та інші зірки, які зазнали булінгу

Деяким довелося змінити навчальний заклад.

Великою новиною для шанувальників Вікторії Бекхем стало повідомлення зірки про те, що в школі вона піддавалася булінгу з боку однокласників. Дизайнер виклала поcn у своєму акаунті, де наставляла свою 12-річну дочку. "Будь найдобрішою в класі", — пише Бекхем, інформує Ukr.Media.

Ми вирішили згадати, хто зі світових знаменитостей також не був прийнятий однокласниками у шкільні часи.

Вайнона Райдер

Актриса неодноразово ділилася історіями зі свого непростого дитинства. Зірку фільмів Тіма Бертона били шкільні хулігани. Але справа була не просто в психологічному насильстві, дійшло й до фізичного, коли Вайнону побили просто у шкільному туалеті. Дівчинці наклали майже десяток швів. Що найнеприємніше, кривдників так і не притягнули до відповідальності, а саму Райдер досить швидко виключили зі школи.

Шарліз Терон

Голлівудська красуня теж не може назвати свої шкільні роки цілком щасливими. У початкових класах майбутню актрису дражнили через зовнішність і постійно підколювали з цього приводу. Шарліз не мала подруг, зустрічатися з нею не хотів жоден хлопчик у класі. Сьогодні вони, напевно, кусають лікті: Шарліз вважається однією з найкрасивіших жінок у світі.

Ріанна

Співачку почали дражнити ще у початковій школі. Як не дивно, за колір шкіри. Але, враховуючи, що справа відбувалася на Барбадосі, йшлося про те, що Ріанна була найсвітлішою серед своїх друзів. Коли почався перехідний вік, Ріанна розквітла раніше за всіх, за що також отримувала від однокласниць. Дівчата страшенно заздрили пишним грудям та стегнам майбутньої зірки. До речі, Ріанна зізнається, що цей досвід допоміг їй у майбутньому простіше ставитися до критики на свою адресу.

Кейт Міддлтон

Дісталося і принцесі Уельській, коли та ще й не думала про те, що в майбутньому стане дружиною спадкоємця британського престолу. На жаль, Кейт не вдалося домогтися справедливості, директор не визнав факт булінгу, сказавши, що, можливо, діти були просто недружні, а самій дівчинці варто відповідати кривдникам впевненіше (як розповідає подруга Міддлтон, дівчина була дуже м'якою та добродушною у дитинстві). Через відторгнення у класі їй довелося змінити школу.

Джерело