Мер Тернополя впродовж війни виписував собі максимальні премії — Події

Мер Тернополя впродовж війни виписував собі максимальні премії - Події

Фото: facebook.com/Nadal.Sergij

Національне агентство з питань запобігання корупції винесло рішення про складання адміністративного протоколу щодо голови міста Тернополя Сергія Надала, пов’язаного з конфліктом інтересів. Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Мер Тернополя з 2021-го та протягом 2022 року преміював себе в максимальному розмірі та надавав собі допомогу на оздоровлення, матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань також у максимальних гранично допустимих обсягах. Розмір премій міг досягати 250 % від посадового окладу.

—  Це містить ознаки порушень, передбачених частинами 1 та 2 ст. 172–7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів передбачено штраф від 1 700 до 3 400 гривень. За вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів — штраф від 3 400 до 6 800 гривень, — йдеться у повідомленні.

В НАЗК також нагадують, що перевірити, чи є у вас конфлікт інтересів, можна самостійно, скориставшись спеціальним тестом. Докладніше про те, як потрібно врегульовувати конфлікт інтересів та коли варто повідомити НАЗК, можна за посиланням.

Джерело