Міноборони тестує дві моделі бронежилетів для жінок-військовослужбовців — Події

Міноборони тестує дві моделі бронежилетів для жінок-військовослужбовців  - Події

Фото: mil.gov.ua

Міністерство оборони України тестує дві нові моделі жіночих бронежилетів із спеціальними вставками, які враховують особливості статури. До тестів залучили військовослужбовців ЗСУ під час виконання навчально-бойових завдань, що дозволяє максимально наблизити умови використання нової «броні» до бойових. Про це пише сайт Міністерства оборони України.

На боках бронежилета є демпферні вставки, яких немає у «чоловічих» моделях броні. Вони забезпечують щільне прилягання до тіла військовослужбовців та виконують захист, зазначають у відомстві. Раніше у ці моделі внесли відповідні зміни.

— Центральне управління розвитку та супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України проводить таке досвідчене носіння вже вдруге після врахування побажань жінок за результатами першого тестового носіння. Виробники почули зауваження, зважили на антропометричні дані жінок, щоб захисникам було зручно працювати зі зброєю. Після завершення польового досвідченого носіння виробники проведуть лабораторні випробування. Бронежилет перевірятимуть у різних кліматичних умовах, — розповіли у відомстві.

За результатами цих випробувань Міноборони затвердить зразки-еталони, тоді бронежилети вважатимуться прийнятими на забезпечення ЗСУ. Наступним кроком стане здійснення закупівлі нових засобів індивідуального захисту.

Міноборони тестує дві моделі бронежилетів для жінок-військовослужбовців  - Події

Джерело