Mitsubishi знизила ціну на авто для патрульної поліції до 49 тисяч доларів

Глава МВС Арсен Аваков заявив, що японський автоконцерн Mitsubishi погодився знизити ціну на автомобілі для патрульної поліції, враховуючи ситуацію в Україні.

Про це сьогодні, 29 грудня, повідомила прес-служба відомства, передає Ukr.Media.

— Голова корпорації Mitsubishi Motors пан Осамі Месуко погодився прийняти до уваги моє звернення щодо оптимізації вартості автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV для української поліції у зв'язку з особливістю ситуації в країні, і висловив готовність надати знижку, — повідомив глава МВС.

Знижка складе 14 відсотків від загальної суми та дозволить поліцейським купити на 101 автомобіль більше. Всього Нацполиция отримає 736 машин, за кожну з яких заплатить 49 тисяч доларів (1 мільйон 323 тисячі гривень). У цілому нові патрульні машини обійдеться в 36 мільйонів доларів. Нацполиция отримає нові авто рамках позабюджетної програми, в рахунок оплати квоти за Кіотським протоколом.

Нові авто Mitsubishi Outlander PHEV будуть обладнані засобами спеціалізованого призначення — сигнально-гучномовним пристроєм і автомобільної радіостанцією.

Нагадаємо, зараз патрульні їздять на автомобілях Toyota Prius. Було закуплено 1,5 тисячі таких автомобілів. Однак у Нацполиции їх вважають недостатньо швидкими і надійними.

Джерело