Молитва, яку повинен знати кожний водій

В дорогу з Богом.

Ви ніколи не знаєте, що чекає вас у подорожі. Може статися все, що завгодно, але якщо ви перед відправленням в дорогу помоліться — отримаєте захист, інформує Ukr.Media.

І це знають багато віруючих людей. Адже все в нашому житті відбувається по промислу Божому. Тому потрібно водіям перед кожною новою поїздкою помолитися — попросити у Бога допомоги і благословення. Звернення до Господа лише збільшує з ним зв'язок і допомагає запобігти багатьом нещастям.

Молитва перед подорожжю

Боже Всеблагий і Всемилостивий, який все охороняє Своєю милістю і людинолюбством, смиренно молюся Тобі. Через заступництво Пресвятої Богородиці, Святителя Миколая і всіх святих захисти від всіляких неприємностей і раптової смерті мене грішного і ввірених мені людей і допоможи неушкодженими доставляти кожного, відповідно до їхніх потреб.

Боже Милостивий! Звільни мене від злого духу порушення правил їзди і алкоголю, які викликають нещастя і нахабну смерть без покаяння. Спаси і допоможи, Боже, з благоговінням і совісно дожити до моєї кончини без тягаря провини померлих і покалічених через мою байдужість і безвідповідальність. І нехай постійно і завжди прославляється благословенне і премудре Ім'я твоє, через Святу Трійцю, у єдиному Божестві — і Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків.

Амінь.

Джерело