Морська піхота підтвердила закріплення ЗСУ на декількох плацдармах лівобережжя Херсонщини — Події

Морська піхота підтвердила закріплення ЗСУ на декількох плацдармах лівобережжя Херсонщини - Події

Фото: facebook.com/uafmarines

ЗСУ провели ряд успішних операцій на лівому березі Херсонської області. Як повідомили на фейсбук-сторінці Морської піхоти, українським бійцям вдалося закріпитися на декількох плацдармах.

— Завдяки мужності та професійності українським морським піхотинцям, у взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони, вдалося закріпитися на декількох плацдармах, — наголосили в пресслужбі Морської піхоти.

Під час операцій ворог також зазнав важких втрат у живій силі та техніці. Так, з початку проведення зазначених заходів російська армія втратила:

особового складу – 1216 вбитими та 2217 пораненими, 24 танки, 89 артилерійських систем та мінометів, 135 одиниць різноманітної автомобільної техніки, 48 одиниць бойових броньованих машин, у тому числі БТР та БМП, 9 РСЗВ, 14 плавзасобів, 15 одиниць спеціальної техніки, 4 командні пункти, 29 складів з боєприпасами, як польових, так і стаціонарних.

Крім того, зведеним підрозділом РЕБ морської піхоти було нейтралізовано 135 FPV дронів та 5 БПЛА оперативно-тактичного рівня.  

Джерело