Мотоцикліст хотів зекономити на проїзді на платну дорогу, але миттєво поплатився за це — моментальна карма в дії

Як кажуть скупий платить двічі. Але цей байкер заплатить в 300 разів більше.

У Бразилії (штат Парана) стався нещодавно вельми показовий випадок, як "економія" грошей ледь не коштувала життя горе-мотоциклістові, інформує Ukr.Media.

У доданому відео показано, як хитромудрий байкер прилаштувався за вантажівкою, бажаючи таким чином проскочити термінал і не оплачувати проїзд.

Але щось пішло не так, як планував "економний" водій. Йому не вистачило буквально секунди. Шлагбаум опустився одразу за вантажівкою, зачепивши мотоцикліста.

Той від несподіванки втратив рівновагу і звалився в десяти метрах від поста. Далі ситуація розвивалася дуже повчально. Байкер насилу піднявся на ноги і рушив з місця, але вже через пару кілометрів звернувся за медичною допомогою.

Медикам порушник збрехав, що налетів на собаку, яка перебігала дорогу. Співробітники лікарні вже разом з поліцією перевірили інформацію. І відео показало зовсім протилежне. Собаки не було, а була жадібність самого водія, який не захотів платити збір за платну дорогу.

В результаті в мотоцикліста виявили подряпини та порізи, які потребували накладення швів. Але не несли загрози життю.

Підсумок пригод: отримані травми+штраф за несплату проїзду через термінал — 195 реалів(35 доларів)+штраф за відмову пройти перевірку на алкоголь — 2 934 реалів(522 долари). При цьому в терміналі потрібно було сплатити всього 8 реалів (близько 1,5 долара). І ще чоловіку доведеться ремонтувати сам мотоцикл. За всю суму штрафу він міг би понад 300 разів проїжджати через термінал.

Джерело