МОЗ створило оперативний штаб задля допомоги українцям в Ізраїлі — Події

МОЗ створило оперативний штаб задля допомоги українцям в Ізраїлі - Події

Фото: Edi Israel/Flash90

Наразі громадян України немає серед постраждалих внаслідок бойових дій в Ізраїлі. Проте Міністерство закордонних справ України створило оперативний штаб задля допомоги там українцям. Про це повідомив речник відомства Олег Ніколенко.

— Українське посольство на постійному контакті із ізраїльською владою, основними лікарнями. Дипломати тримають ситуацію під контролем. Українцям в Ізраїлі потрібно дотримуватися таких дій: утриматися від відвідування центральних та південних районів країни, зберігати пильність та уважно відстежувати повідомлення місцевих компетентних органів Ізраїлю задля підвищення рівня обізнаності розвитком подій, у випадку обстрілів, може бути активована сирена попередження. Закликаємо уважно ставитися до всіх таких попереджень та дотримуватись інструкцій місцевої влади, — написав Ніколенко у Facebook.

У разі перебування у населених пунктах Ізраїлю, які знаходяться у безпосередній близькості до Сектору Гази, під час сигналу повітряної тривоги рекомендується невідкладно скористатися бомбосховищами.

Також у МЗС наголошують, що у разі потрапляння у надзвичайні ситуації, українським громадянам необхідно звертатися на «гарячі лінії»:

Посольства України в Ізраїлі: + 972 546 676 782 Української дипустанови у м. Рамалла: + 972 59 823 93 99

Вранці 7 жовтня по центральних та південних районах Ізраїлю завдано масованого ракетного удару зі сторони Сектору Гази. Унаслідок цього загинула людина, є поранені. У відповідь армія оборони Ізраїлю оголосила про початок операції у Секторі Гази.

Джерело