МЗС рекомендує українцям утриматися від поїздок до Судану, де спалахнули бої — Події

МЗС рекомендує українцям утриматися від поїздок до Судану, де спалахнули бої - Події

Фото: mfa.gov.ua

Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Судану через загострення ситуації безпеки у столиці країни Хартумі. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

— У зв’язку із загостренням ситуації у столиці Республіки Судан місті Хартум рекомендуємо громадянам України зараз утриматися від поїздок до цієї країни, а тим, хто там перебуває – уникати відвідування районів біля аеропортів, військових баз та урядового кварталу залишатися у місцях свого проживання, – зазначили у відомстві.

Українцям, які перебувають у Судані, рекомендують повідомити свої дані посольству України в Єгипті: +20 100 00 396 48 або на емейл: [email protected], або почесному консульству України в Хартумі: +249 91 230 2520.

Раніше у столиці Судану Хартум та у низці інших міст спалахнули бої між армією та силами швидкого реагування. ЗМІ повідомляють про спробу воєнного перевороту в країні. На вулицях розгорнуто військову техніку та знаряддя артилерії, звуки стрілянини чути поблизу штаб-квартир армії держави та Сил швидкого реагування (RSF).

 

Джерело