МЗС звернулось до українців у Ізраїлі

МЗС звернулось до українців у Ізраїлі

Фото: Getty Images Ізраїльтяни почали зачистку від бойовиків ХАМАС

Українське посольство перебуває на контакті з місцевою владою і основними лікарнями, зазначив Олег Ніколенко.

Громадяни України в Ізраїлі, які опинилися у зоні бойових дій, повинні дотримуватися інструкцій місцевої влади. Про це повідомило посольство України в Ізраїлі і речник МЗС Олег Ніколенко у суботу, 7 жовтня.

Українців попередили, що у разі обстрілів може бути активована сирена. Тоді необхідно оперативно спуститися в укриття чи бомбосховище.

«Посольство закликає громадян України уважно ставитись до всіх таких попереджень та дотримуватись інструкцій місцевої влади», – йдеться у повідомленні.

Для отримання додаткової інформації потрібно слідкувати за сайтом командування внутрішнього фронту армії оборони Ізраїлю.

У разі потрапляння у надзвичайні ситуації українцям необхідно звернутися до посольства України в Ізраїлі та української дипустанови в місті Рамалла.

Речник МЗС Олег Ніколенко заявив, що українців немає серед постраждалих внаслідок бойових дій в Ізраїлі. За його словами, створено оперативний штаб задля допомоги українцям. Українське посольство перебуває на контакті з місцевою владою і основними лікарнями.

Ніколенко порадив українцям утриматися від відвідування центральних та південних районів Ізраїля.

Нагадаємо, вранці 7 жовтня, бойовики ХАМАС атакували південь та центр Ізраїлю з сектора Газа. Було випущено тисячі ракет та снарядів. Цей обстріл триває.

Армія оборони Ізраїлю оголосила про початок антитерористичної операції Залізні мечі у секторі Газа. Авіація атакує об’єкти ХАМАС.

Джерело