На Чернігівщині у навчальному центрі «Десна» загинули четверо військовослужбовців — Події

На Чернігівщині у навчальному центрі "Десна" загинули четверо військовослужбовців - Події

Фото: wikipedia.org

У 169-му навчальному центрі «Десна» імені князя Ярослава Мудрого, що у Чернігівській області, сталася трагедія. Внаслідок цього загинули четверо українських військових. Про це повідомляє прес-служба установи.

— 18 березня сталася надзвичайна подія, внаслідок якої загинули 4 військовослужбовці. Від імені командування та особового складу висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким наших загиблих побратимів, — йдеться у повідомленні.

За цим фактом проводиться службове розслідування для встановлення причин та обставин загибелі військовослужбовців. Що саме сталося на території навчального центру – в установі не розкрили.

19 березня у Чернігівській області відбулася нарада за участю місцевої влади та військового керівництва регіону з питань посилення захисту громадян, які проживають у прикордонних населених пунктах. Цей район перебуває під постійним обстрілом росіян. За підсумками засідання командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв звернувся до головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного з проханням про виділення додаткових сил та засобів ППО, а також посилення артилерійської розвідки для потреб Чернігівської області.

Джерело