На Харківщині на російській міні підірвався фермер — Події

На Харківщині на російській міні підірвався фермер  - Події

Фото: t.me/policekyivregion

В Ізюмському районі Харківщини у четвер, 12 жовтня, на російській міні підірвався керівник місцевого фермерського господарства. Про це повідомила пресслужба ГУ ДСНС у Харківській області.

— Нещасний випадок трапився у селі Яворське на дорозі до села Вовчий Яр. За попередніми даними, спрацювала ворожа протипіхотна міна ОЗМ-72. Постраждав директор одного із фермерських господарств. Він госпіталізований до лікарні, – розповіли рятувальники.

Співробітники ДСНС у черговий раз звернулись до жителів області з проханням бути максимально обережними та завжди пам’ятати про високу мінну небезпеку. Рятувальники наголошують, що недотримання правил безпеки може призвести до непоправних наслідків. Не рухайтеся невідомими або неперевіреними ґрунтовими дорогами. Не чіпайте будь-які підозрілі та незнайомі предмети. Не відвідуйте ліси, лісосмуги, поля, заплави річок та інші відкриті простори, особливо ті, де точилися бої або які перебували під ворожою окупацією. У разі виявлення підозрілого предмета повідомте про знахідку до ДСНС чи Нацполіції за телефонами 101, 102 чи 112, радять у ГУ ДСНС.

Джерело