На Харківщині відбито загрозу прориву росіян — ЗСУ

На Харківщині відбито загрозу прориву росіян - ЗСУ

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook ЗСУ ведуть важкі бої на сході і півдні України

Сили оборони зупинили ворога на напрямку Стрелеча – Глибоке і вибивають його з позицій, зазначив Назар Волошин.

З початку поточної доби росіяни найбільше атакують на Покровському і Харківському напрямках. Загалом на фронті вже відбулось 57 бойових зіткнень, повідомив Генштаб ЗСУ у неділю, 26 травня.

Так, на Харківському напрямку ворог провів вісім штурмових і наступальних дій. Шість разів були відкинуті назад поблизу населених пунктів Тернова і Липці. Наразі наші воїни продовжують відбивати по одній атаці противника в районах Вовчанська та Липців. По цих же населених пунктах, а також по районах Нескучного, Зеленого і Глибокого, ворог завдав вісім авіаударів – скинув майже два десятки КАБів.

У свою чергу речник ОСУВ Хортиця Назар Волошин в ефірі телемарафону заявив, що ЗСУ відбили загрозу прориву росіян на Харківському напрямку на ділянці Стрелеча – Глибоке.

«На Харківщині Сили оборони зупинили ворога на напрямку Стрелеча – Глибоке, успішно вибивають його з тих позицій, на напрямку наступ був зупинений. Наразі ведеться системна робота, щоб вибити противника з зайнятих позицій. Сили оборони вчасно зайшли по більшій частині на оборонні рубежі»,– розповів він.

На Куп’янському напрямку сьогодні ворог 10 разів намагався просунутись уперед неподалік Синьківки, Новоєгорівки і Невського. Сім атак відбито, бойові дії тривають. Ситуація контрольована.

На Сіверському напрямку триває бій неподалік Білогорівки. Окупанти били некерованими авіаракетами в район Спірного.

Двічі загарбники спробували атакувати на Краматорському напрямку – біля Іванівського та Андріївки. У районі останнього бойове зіткнення триває. Ворог активно задіює на напрямку авіацію – відбулося чотири авіаудари по районах Дружби, Часового Яру і Північного.

На Покровському напрямку найвища на сьогодні інтенсивність атак ворога – загалом вже 24 рази росіяни намагалися покращити тактичне положення. На цей час відбуваються пʼять бойових зіткнень біля Новоолександрівки і Яснобродівки, ще по одному – в районах Калинового, Сокола і Уманського.

Чотири рази з початку доби росіяни вдавалися до штурмових дій на Курахівському напрямку – в районах Красногорівки, Георгіївки, Парасковіївки та Костянтинівки. Всі атаки відбито нашими воїнами.

На Времівському напрямку ворог застосував вісім КАБІв по району Старомайорського. Безуспішними були три атаки окупантів – біля того ж Старомайорського і в районі Роздільного.

На Оріхівському напрямку окупанти вдарили майже трьома десятками некерованих авіаракет у район Лобкового та проводили одну штурмову дію у бік Малої Токмачки. Загарбники отримали відсіч і відійшли.

На Придніпровському напрямку кількість бойових зіткнень зросла до трьох. Вісім КАБів російські терористи скинули у райони Берислава, Високого, Тягинки і Велетенського.

На решті напрямків обстановка без особливих змін.

Нагадаємо, за добу 25 травня ЗСУ знищили 1110 російських загарбників. З початку повномасштабної війни Росія втратила понад 500 тисяч військових.

Джерело