На Херсонщині ліквідували колаборанта, який організовував катівні — Події

На Херсонщині ліквідували колаборанта, який організовував катівні - Події

На окупованій території Херсонської області українські захисники ліквідували колаборанта Сергія Москаленка. Зрадник був організатором катівень на захоплених територіях. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони у Telegram.

— Зрадник 1978 року народження був мешканцем Нової Каховки та власником місцевої охоронної фірми. Під час окупації пішов на співпрацю з росіянами та отримав посаду так званого начальника СІЗО, де над полоненими українцями вчиняли нелюдські тортури, — розповіли у розвідці. — ГУР МО України нагадує – за кожен військовий злочин, скоєний проти України, буде справедлива відплата.

Раніше Запорізький суд призначив покарання гауляйтеру тимчасово окупованого Бердянська Олександру Сауленку – 15 років ув’язнення з конфіскацією всього майна. До 24 лютого 2022 року майбутній зрадник був маловідомим підприємцем без яскравої політичної кар’єри. Проте вже тоді входив до проросійської партії «Союз лівих сил» і їздив до Росії. Після повномасштабного вторгнення став пішаком «окупаційних властей» у Бердянську.

Джерело