На Хрещатику чоловік ударив представника ТЦК, його затримали — Події

На Хрещатику чоловік ударив представника ТЦК, його затримали - Події

Фото: t.me/znua_live

На Хрещатику у Києві чоловік ударив представника військкомату, його затримала поліція. Про це удень 6 червня повідомив Київський міський ТЦК та СП.

— Ввечері 5 червня біля метро «Хрещатик» до військовослужбовців територіального центру комплектування та соціальної підтримки підійшла особа в цивільному та почала провокувати конфлікт. Військовослужбовці, не піддавшись на провокації, на законних підставах попросили у чоловіка військово-облікові документи. Натомість він почав погрожувати та вдарив одного з військовослужбовців. Нападника затримала поліція. Причини своїх агресивних дій чоловік пояснити не зміг, — розповіли у ТЦК.

Після затримання виявилось, що 29 квітня 2023 року чоловік самовільно залишив військову частину. Стосовно нього відкрили кримінальне провадження. У ТЦК чоловіка назвали військовим злочинцем та зазначили, що представник ТЦК, якого вдарив чоловік, є чинним військовослужбовцем, який служив у бойовому підрозділі та має поранення.

У поліції Києва розповіли, що співробітники Шевченківського управління встановили місцезнаходження 31-річного порушника та затримали його. Дізнавачі розслідують кримінальне провадження, розпочате за побої й мордування.

Відео конфлікту на Хрещатику з представниками ТЦК увечері 5 червня опублікували телеграм-канали.

На Хрещатику чоловік ударив представника ТЦК, його затримали - Події

На Хрещатику чоловік ударив представника ТЦК, його затримали - Події

Фото: kyiv.npu.gov.ua

5 червня у Києві затримали чоловіка, який напав на волонтера через українську мову. 4 червня в Херсоні жінка вкусила поліцейського, який хотів перевірити документи її сина.
Джерело