На Київщині викрили 15 компаній, які працювали на ФСБ та ексглаву РНБО Сівковича — Події

На Київщині викрили 15 компаній, які працювали на ФСБ та ексглаву РНБО Сівковича - Події

Фото: ssu.gov.ua

У Києві та області викрили 15 компаній, які працювали на ФСБ і колишнього заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони за президентства Віктора Януковича Володимира Сівковича. Останнього підозрюють у державній зраді та шпигунстві. Про це повідомив пресцентр СБУ.

— За даними слідства, колишній «регіонал» курирує діяльність так званого «політичного офісу» в Москві, організованого за вказівкою ФСБ. Завданням цього «офісу» є провадження розвідувально-підривної діяльності проти України, у тому числі координація роботи агентурних мереж у прифронтових районах нашої держави, — розповіли силовики.

Для прикриття злочинних дій та їхнього фінансування Сівкович використав підконтрольні йому компанії у Києві. Ці підприємства здійснювали діяльність у сфері торгівлі, фінансів та транспортних перевезень, а також надавали рієлторські послуги. Дохід від комерційної діяльності фірми спрямовували на підтримку країни-агресора та її поплічників, зазначили у СБУ. Під час обшуків за адресами підприємств виявили зброю, документи й інші матеріали із доказами незаконної діяльності Сівковича.

Джерело