На китайський ринок виходить компактний електромобіль Pocco Meimei за доступною ціною

Дешево і стильно!

Мініатюрні автомобілі та електромобілі продовжують користуватися попитом, особливо серед прекрасної половини людства, інформує Ukr.Media.

Адже міські авто не лише практичні, а ще й неймовірно економічні. Вони ідеально підходять для щоденних міських поїздок. Так, зараз вибір у цьому сегменті дуже мізерний, але скоро ситуація зміниться.

Річ у тім, що на ринок виходить новий компактний електромобіль Pocco Meimei. Модель досягає в довжину 3025 мм, у ширину — 1500 мм, у висоту — 1525 мм. Автомобіль на 335 мм довший, ніж Smart ForTwo. У якості силового агрегату виступає електродвигун потужністю 14 або 20 к.с. Запас ходу в 120 км забезпечує батарея ємністю 14 кВт/г.

Зовні електрокар виглядає дуже ефектно. Він отримав тонкі світлодіодні фари, які розтягнулися у всю ширину авто, бампер із величезним повітрозабірником, задні ліхтарі у формі бумеранга, з'єднані світловою смугою, і стильні накладки з боків. Завершують образ невеликі колісні диски з хромованими елементами. Салон Pocco Meimei оформлений досить стильно. У його обробці поєднуються яскраві кольори, фактурні тканини, хромовані і глянцеві елементи. В оснащення увійшла мультимедійна система з сенсорним екраном, мультикермо, кондиціонер і камера заднього огляду. Новинка надійде в продаж у Китаї вже цього тижня.

Останнім часом у Піднебесній справжній бум на доступні електромобілі з ціною близько $5000 (138,5 тис грн). Мабуть, за новий Pocco Meimei попросять схожу суму.

Джерело