На Львівщині 14-річна дівчинка провалилася у болото, її витягли рятувальники — Події

На Львівщині 14-річна дівчинка провалилася у болото, її витягли рятувальники - Події

У Львівській області рятувальники 29 січня витягнули з болота дитину 2009 року народження. Дівчинка хотіла скоротити дорогу та мало не потонула, повідомляє ДСНС.

Сталося це у Городку Львівської області. Близько 15:30 до рятувальників зателефонувала схвильована мати та повідомила, що її донька застрягла у болоті. Рятувальники дістали дівчинку та передали медикам, які надали їй необхідну допомогу. Госпіталізації вона не потребувала. 

Рятувальники закликали батьків ретельно слідкувати за своїми дітьми, аби не наражати їх на небезпеку. Адже дитяче життя – найцінніше.

Ввечері 19 січня трагедія сталася у селі Лучинчик Вендичанської громади Могилів-Подільського району. До рятувальників о 20:18 надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку. На той момент там було троє малих дітей, найменшу дівчинку, на жаль, врятувати не вдалося.

На Запоріжжі поліцейські врятували двох дітей, які загубилися під час прогулянки біля річки. 13-річний Максим упав у болото і застряг у воді до плечей. Його друг Сергій блукав іншим берегом.

Джерело