На Луганщині росіяни проводять тотальну мобілізацію та шукають партизанів — Події

На Луганщині росіяни проводять тотальну мобілізацію та шукають партизанів - Події

Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine

Російські окупанти вриваються до будинків цивільних на території окупованої Луганської області, нібито шукаючи партизанів. Про це повідомляє обладміністрація.

-У Сиротино, поблизу Сєвєродонецька, окупаційна влада поширила інформацію про проникнення диверсантів та роботу партизанів. Це спричинило посилений обшук населення. У закритих будинках замість диверсантів знаходять цінні речі, – розповіли у відомстві.

Також російські окупанти оголосили про початок масштабних військових навчань із залученням всього призовного чоловічого населення у Старобільську, Щасті, Новому Айдарі, Новопскові та Нижньотеплому. Таким чином, ворог намагається приховати тотальну мобілізацію місцевого чоловічого населення, зазначили в Генеральному штабі ЗСУ.

— Місцева так звана влада на тимчасово окупованих та захоплених територіях Луганської області заявила про початок масштабних військових навчань із залученням усього призовного чоловічого населення, які мають паспорти з написами «ЛНР» та «РФ». Таким чином, окупанти намагаються приховати тотальну мобілізацію у вищеназваних населених пунктах, — зазначили в штабі.

Раніше стало відомо, що на тимчасово окупованих територіях Херсонської області ворог намагається залучити власників російських паспортів до своєї армії. У приватних бесідах росіяни анонсують майбутню мобілізацію на окупованих територіях і тому пропонують укласти контракт добровільно, щоб мати можливість «служити» у безпечних районах. Центр національного спротиву вкотре закликав жителів окупованих територій не брати російський паспорт та по можливості залишити регіон.

Джерело