На Миколаївщині чоловік загинув, намагаючись за допомогою сокири розібрати боєприпас — Події

На Миколаївщині чоловік загинув, намагаючись за допомогою сокири розібрати боєприпас - Події

Фото: t.me/policekyivregion

На Миколаївщині чоловік приніс додому боєприпас та намагався його розібрати за допомогою сокири. Снаряд здетонував, і внаслідок вибуху чоловік загинув на місці. Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

— Подія сталася у с. Новопетрівка Миколаївського району. Чоловік за допомогою сокири намагався розібрати снаряд біля будинку, що спричинило детонацію боєприпасу. Від отриманих травм громадянин 1980 року загинув на місці, – розповіли рятувальники.

Рятувальники нагадують: якщо ви помітили підозрілий предмет, то по можливості позначте місце яскравим предметом, стрічкою, ганчіркою. Так саперам буде простіше знайти цю ділянку. Відійдіть на безпечну відстань тим самим шляхом, яким ви підійшли до предмета, після чого повідомте про знахідку за номером 101 або 102.

Раніше на околиці Снігурівки на Миколаївщині у полі на невстановленому вибухонебезпечному предметі підірвався комбайн. Внаслідок детонації боєприпасу постраждали двоє чоловіків – 1961 та 1967 років народження. На території Ізюмського району 52-річний тракторист загинув на місці, підірвавшись на невідомому боєприпасі.
Джерело