На Миколаївщину повернулися майже всі мешканці — Кім

На Миколаївщину повернулися майже всі мешканці - Кім

Ремонт будинку, пошкодженого внаслідок бойових дій у Миколаївській області

До війни у Миколаєві жили 460 тисяч людей, а зараз перебувають понад 400 тисяч. У регіоні аналогічна ситуація із поверненням.

Майже всі мешканці Миколаєва та населених пунктів Миколаївської області, які виїхали з регіону після початку повномасштабного вторгнення РФ, повернулися додому. Про це на брифінгу 20 квітня заявив голова обласної військової адміністрації Віталій Кім, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«З 11 листопада (минулого року), коли звільнили правобережжя Дніпра на Херсонщині та місто Херсон, люди почали повертатися. Після 24 лютого 2022 року в місті було приблизно 200 тисяч осіб, а зараз, за даними мобільних операторів, понад 400 тисяч, за довоєнної чисельності — 460 тисяч… У регіоні — також майже всі повернулися», — зазначив він.

Відповідаючи на запитання щодо ситуації на Кінбурнській косі, голова ОВА наголосив, що ЗСУ працюють над її звільненням від російських окупантів.

«Багато розповісти не можу, ми моніторимо (ситуацію) майже щодня, в тому числі і за допомогою супутникових знімків. Ми вважаємо так: про ситуацію на Кінбурнській косі потрібно питати у жителів, які зараз не мають змоги зв’язуватися щодня та інформувати. Непрямо можна сказати, судячи з обстрілів Очакова: якщо обстрілів менше, то ситуація краща. Наші Збройні сили працюють. Успіхи також є», — додав Кім.

Нагадаємо, у березні у Миколаївській області розпочалося пріоритетне розмінування земель сільськогосподарського призначення.

ЗСУ потіснили росіян на Кінбурнській косі — ОК Південь

Джерело