На Одещині викрили торговців людьми, які вивозили жінок до Румунії — Події

На Одещині викрили торговців людьми, які вивозили жінок до Румунії - Події

Фото: т.ме/ДПСУкр

На Одещині правоохоронці викрили та ліквідовано міжнародний канал торгівлі людьми. Його організатором виявилася місцева мешканка, вона затримана. Про це повідомляє Telegram-канал Державної прикордонної служби України.

— Організувала злочинний бізнес місцева одеситка. Вона шукала жінок для роботи за кордоном. Далі після прибуття до Румунії зловмисниця відбирала в українок документи, обмежувала пересування та схиляла до співпраці. Також забирала соціальну допомогу, яка змушувала жертви оформляти в іншій країні, — розповіли правоохоронці.

Фігурантку схеми затримали прикордонники та поліція. Зловмисниці вже повідомили про підозру.

У середині квітня на Волині правоохоронці врятували трьох дівчат, яких везли до країн Європи та Об’єднаних Арабських Еміратів для сексуальної експлуатації. Як виявилося, одна з них була неповнолітньою. А на початку квітня у Дніпрі з трудового рабства звільнили півсотні людей.
Раніше в одному із сіл Харківщини виявили ферму, де людей примушували безкоштовно працювати. Чоловіка, який займався вербуванням людей, вирахували разом із оперативниками міграційної поліції.
Джерело