На Одещині затримали чоловіка, який намагався перетнути кордон на дитячому надувному матраці — Події

На Одещині затримали чоловіка, який намагався перетнути кордон на дитячому надувному матраці - Події

Фото: прес-служба ДПСУ

Прикордонний загін затримав 28-річного жителя Одеси, який спробував перетнути кордон із Молдовою через річки Турунчук та Дністер. Для цього втікач використовував дитячий надувний матрац із зображенням «Людини-павука» та ласти. Про це повідомили у пресслужбі Державної прикордонної служби.

— 28-річний одесит придумав особисто маршрут, а орієнтувався онлайн-картою. Допоміжними засобами були ласти. Також він зібрав невеликий рюкзак, – уточнили у відомстві.

Внаслідок цього втікач був затриманий прикордонним нарядом. На порушника склали адмінпротокол та направили справу до суду.

До цього у пункті пропуску «Россошани» на кордоні з Молдовою українські прикордонники затримали 37-річного чоловіка, який намагався незаконно перетнути кордон, сховавшись у бебі-боксі. Незвичайного «пасажира» виявили в автомобілі марки Рено, де їхали жінка з двома своїми дітьми. Перевіривши їх, прикордонники оглянули ще й багажник автомобіля, де виявили порушника. Прикордонники затримали на кордоні 37-річного киянина, який підробив документи про смерть дружини. Він намагався залишити країну і перетнути кордон із двома дітьми, видаючи себе за їхнього єдиного опікуна. На Закарпатті з Тиси витягли тіло хлопця, який намагався потрапити за кордон. Загиблим виявився мешканець Івано-Франківської області.
Джерело