На окупованих територіях РФ за допомогою «психологів» виманює важливу інформацію у населення — Події

На окупованих територіях РФ за допомогою "психологів" виманює важливу інформацію у населення - Події

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Російські загарбники завезли на окуповані території України групу так званих «психологів». Вони виманюють важливу інформацію у місцевого населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Група «психологів» практично підконтрольна російській ФСБ. На тимчасово окупованих територіях Луганської області росіяни відкрили близько 10 кабінетів з надання психологічної допомоги, які вже обслуговують людей. ЦНС пише, що склад «психологів», які прибули з території Російської Федерації, узгоджено з ФСБ.

— Психологам поставили завдання збирати інформацію про нелояльних мешканців під час сеансів. Також вони здійснюють агітацію за збройні сили ворога, – додали у Центрі нацопору. — Центр національного спротиву закликає ігнорувати такі безоплатні «послуги» і надалі надавати інформацію про фахівців, які впливають на українців. Зауважимо, що інформаційна підтримка окупантів у співпраці з ФСБ передбачає наслідки.

Раніше Мелітопольський міський голова Іван Федоров розповів, що росіяни на окупованій території України не видають людям ліки, а просто відправляють їх помирати додому. Також окупанти на захоплених територіях України змушують так званих «чиновників» вступати до лав прокремлівської політичної партії «Єдина Росія».

Джерело