На Сумщині оголосили дводенну жалобу за родиною, яка загинула від удару дрона Ланцет — Події

На Сумщині оголосили дводенну жалобу за родиною, яка загинула від удару дрона Ланцет - Події

Фото: t.me/Klymenko_MVS

У Сумській області оголосили дводенну жалобу за родиною, яка загинула внаслідок удару російського дрона “Ланцет”. Про це повідомила Новослобідська сільська рада.

— Згідно з розпорядженням голови Новослобідської сільської ради 21 та 22 лютого оголошено Днями жалоби, — сказано у фейсбуці сільради.

У селі Нова Слобода приспустили державні прапори, обмежили проведення розважальних заходів, заборонили розважальну музику у закладах освіти, культури та торгівлі.

Також у Новослобідській сільській раді розповіли про загиблих. Найстаршій жертві російського удару Єфросинії Новікової був 91 рік, а наймолодшому загиблому Сергію Биваліну — 38 років.

Росія вранці 20 лютого вдарила по селу Нова Слобода Конотопського району дроном “Ланцет”. Внаслідок удару загорівся приватний житловий будинок, загинули п’ять членів однієї сім’ї. Це мати, двоє синів, бабуся та їхня родичка з іншого міста. 9 лютого Росія атакувала нафтобазу у Харкові трьома «шахедами». Через пожежу, що поширилася на приватні будинки, загинула родина з п’яти осіб — 35-річна прокурорка Ольга Путятіна, її чоловік Григорій і троє їхніх маленьких синів.
Джерело