На Сумщині пошкоджено передавачі телерадіомовлення

На Сумщині пошкоджено передавачі телерадіомовлення

Фото: sumypost.com Білопільська телевежа у Сумській області

Частина території Сумської області тимчасово не може приймати український телевізійний і радіосигнал. Можливі перебої з мобільним зв’язком.

Російські агресори завдали ракетно-авіаційних ударів по радіотехнічних об’єктах Сумської області. Виведено з ладу передавачі телерадіомовлення в Сумах, Шостці, Білопіллі та Тростянці, повідомила Сумська обласна військова адміністрація у четвер, 14 березня.

«Внаслідок пошкоджень частина території області (тимчасово) не може приймати український телевізійний і радіосигнал. Можливі перебої з мобільним зв’язком», – йдеться в повідомленні.

Голова ОВА Володимир Артюх розповів, що наразі аналізуються наслідки ударів, а також формуються плани з відновлення телерадіомовлення.

«Не піддавайтеся паніці та інформаційним провокаціям. Переходьте на альтернативні засоби комунікації, довіряйте тільки перевіреним джерелам інформації», – зазначив він.

Раніше стало відомо, що у ніч на четвер росіяни вдарили по обʼєктах телевізійної інфраструктури Харківщини. Зараз тривають відновлювальні роботи.

Джерело