На Тернопільщині чоловік побив односельчанина за те, що той не хотів допомагати ЗСУ – рішення суду — Події

На Тернопільщині чоловік побив односельчанина за те, що той не хотів допомагати ЗСУ – рішення суду - Події

Фото: НАБУ

У Тернопільській області чоловік, який збирав гроші на допомогу ЗСУ, розізлився на односельчанина, який відмовився вносити свій вклад. Про це йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду.  

За словами підозрюваного, він займається збором коштів односельчан для допомоги українським військовим. Однак селянин відмовився  надавати таку допомогу, що чоловіка «дуже обурює».

В день  інциденту звинувачений запитав у потерпілого, чи здав той гроші на дрон. Той відповів, що не здавав і не планує. У відповідь обвинувачений схопив потерпілого правою рукою за шию ззаду і притиснув та пригнув його до низу — щоб той «подивився на землю, по якій ходить».

Від цього на шиї потерпілого залишились сліди. Однак звинувачений запевняє, що не бив потерпілого і зазначив, що шкодує про вчинене.

Своєю чергою потерпілий сказав, що він виганяв на пасовище корову та в цей час знайомий запитав в нього, чому він не дає кошти на армію. Потерпілий сказав, що його віра його захищає. У відповідь обвинувачений схопив його за шию ззаду правою рукою, зім`яв шию, нахилив до землі та погрожував. 

Суд оштрафував чоловіка, який збирав гроші, на 850 грн. 

6 квітня Вищий антикорупційний суд заочно визнав колишнього депутата Верховної Ради Олександра Онищенка винним у заволодінні 740 млн грн під час видобутку та продажу природного газу, що належав «Укргазвидобуванню». Його засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.  4 квітня за службовця СБУ та ексрадника Офісу президента Артема Шило незабаром після обрання запобіжного заходу внесли заставу у розмірі 30 млн гривень.  
Джерело