На трасі Київ-Одеса протестували далекобійники — там чергує поліція — Події

На трасі Київ-Одеса протестували далекобійники - там чергує поліція - Події

Фото: Суспильне

У суботу, 18 травня, на трасі Київ-Одеса на Кіровоградщині далекобійники влаштували протести через зміни в мобілізацію, які набули чинності сьогодні. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Нацполіції Олени Бережної.

Вона наголосила, що протест влаштували водії вантажівок міжнародних перевезень. Приводом для протесту, як розповіла Бережна, стало те, що за новим законом про мобілізацію вони не зможуть виїжджати за кордон.

— Тому водії вантажівок провели мирну акцію протесту, стали з обох боків дороги Київ-Одеса на території Кіровоградської області, рух транспорту не перекривали, шляхи були проїзні. Було до 100 автомобілів, наразі вже близько 15 залишилося, — зазначила Бережна.

Прес-секретар Нацполіції наголосила, що порушень публічного порядку під час акції протесту далекобійників не було. Біля місця проведення протесту були поліцейські вбрання. Щоб охороняти порядок, ще два наряди поліції залишаться на місці протягом ночі, додала вона.

18 травня набув чинності закон про зміни в мобілізації. З цього дня всі військовозобов’язані чоловіки мають оновити свої військово-облікові дані. В Україні запустили мобільний додаток Резерв+ для військовозобов’язаних, призовників та резервістів. У ньому можна поновити облікові дані ТЦК.
Джерело