На Закарпатті напали на прикордонника, який намагався перешкодити чоловікам перетнути кордон — Події

На Закарпатті напали на прикордонника, який намагався перешкодити чоловікам перетнути кордон - Події

Фото: t.me/dpsuua

На Закарпатті двоє чоловіків напали на співробітника прикордонної служби. Зловмисники відкрили вогонь, після чого втекли на територію Румунії. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі журналіст Віталій Глагола.

— На ділянці ВПС «Ділове» — ВІПС «Богдан» прикордонне вбрання, яке реагувало на спрацювання сигнальної міни — зазнало нападу з боку порушників кордону. Після виявлення 2 чоловіків поблизу кордону прикордонник зробив два попереджувальні постріли у повітря, — написав журналіст.

За його словами, порушники проігнорували попередження, після чого напали на прикордонника та відібрали у нього пістолет «Форт 12 Р». Чоловіки 5 разів вистрілили у бік держслужбовця, після чого перетнули кордон із Румунією та втекли. На щастя, прикордонник поранень не отримав.

Цю інформацію вже підтвердив представник ДПСУ Андрій Демченко. У коментарі «РБК-Україна» він повідомив, про подію було поінформовано співробітників Національної поліції, СБУ та ДБР. Відомості було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, наразі проводиться перевірка.

Група прикордонників затримала 28-річного мешканця Одеси, який намагався перетнути кордон із Молдовою через річки Турунчук та Дністер. Для цієї спроби втікач використовував дитячий надувний матрац із зображенням «Людини-павука» та ласти. На порушника склали адміністративний протокол, а справу направили до суду. Раніше українські прикордонники у пункті пропуску «Россошани» на кордоні з Молдовою затримали 37-річного чоловіка, який намагався незаконно перетнути кордон, сховавшись у бебі-боксі.
Джерело