На Закарпатті в ТЦК чоловік порізав собі руки, бо не хотів воювати — Події

На Закарпатті в ТЦК чоловік порізав собі руки, бо не хотів воювати - Події

Фото: armyinform.com.ua

В одному з Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) у Закарпатській області чоловік, який відверто заявив про небажання служити, порізав собі руки. Військовозобов’язаному, який підлягає мобілізації, надали необхідну допомогу. Про це повідомляє Закарпатський ОТЦК у соцмережі Facebook.

— В соціальних мережах поширюється допис громадянина Пилипа Луніна, де він розповідає історію, як порізав руки в туалеті, тільки б не ставати на захист України. Громадянин навіть не приховує своє небажання служити українському народові, — йдеться у дописі.

У ТЦК повідомляють, що інцидент стався під час уточнення його військово-облікових даних в ТЦК та СП Закарпатської області. Він не надавав військово-облікового документа та не приховував свого небажання служити. Під час спілкування попросився до вбиральні. Через деякий час його знайшли сидячим на підлозі з різаними ранами на руці. Військовослужбовці ТЦК та СП миттєво наклали турнікет, надали домедичну допомогу, викликали поліцію та карету швидкої допомоги. На цей час громадянин перебуває в лікарні.

— Пилип Лунін  відповідно ст. 18 та п. 2, ч. 1, ст. 37 Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу” 19.12.2017 року  Дніпровським районним ТЦК та СП в м. Київ у зв’язку з визнанням за станом здоров’я непридатним до військової служби в мирний час та обмежено придатним у воєнний час, переданий з обліку призовників на військовий облік військовозобов’язаних. Відповідно підлягає призову по мобілізації, — кажуть у ТЦК.

24 червня стало відомо, що у Чернівецькій області чоловік намагався задушити співробітника ТЦК ременем безпеки. 23 квітня на Закарпатті один із військовозобов’язаних помер по дорозі до навчального центру. За фактом призначено службову перевірку,
Джерело