На Закарпатті у ТЦК вдруге помер військовозобов’язаний — Події

На Закарпатті у ТЦК вдруге помер військовозобов’язаний - Події

Фото: sud.ua

23 травня у військовозобов’язаного, який знаходився в одному з підпорядкованих ТЦК області і за висновками ВЛК був придатним до служби, різко погіршилося самопочуття. Йому надали домедичну допомогу та викликали бригаду швидкої, яка після приїзду констатувала смерть, повідомили у фейсбук-сторінці Закарпатського ОТЦК та СП.

У військкоматі наголосили, що призначили через даний факт службову перевірку.

— До складу позаштатних військово-лікарських комісій при ТЦК та СП входять лікарі закладів охорони здоров’я комунальної та державної форми власності, що визначені виконавчим комітетом міської, сільської, селищної ради.  На жаль, трапляються випадки, коли медики ВЛК визнають військовозобов’язаних придатними до служби, але згодом відбуваються трагедії, — наголосили в ТЦК.

Це не перший подібний випадок на Закарпатті. 23 квітня в регіоні в одного із військовозобов’язаних стався епілептичний напад і він помер по дорозі до навчального центру.    Сталась трагедія і на території Саксаганського ТЦК та СП м. Кривого Рогу. У військовозобов’язаного також стався епілептичний напад. Працівники військкомату викликали на місце швидку медичну допомогу, але чоловіка врятувати не вдалось.   19 квітня у Львові в соцмережах з’явилося відео, на якому чоловіки у військовій формі на вул. Кобилиці скрутили чоловіка та повалили його на землю. Тоді у ТЦК пообіцяли провести службову перевірку щодо дій співробітників військкомату, враховуючи надані відеоматеріали. 
Джерело