На зйомках «Джокера» Леді Гага пристрасно поцілувала жінку з масовки

Леді Гага в образі Харлі Квін зводить з розуму людей.

В інтернет потрапило відео зі зйомок фільму "Джокер: безумство на двох" зі співачкою Леді Гагою в образі Харлі Квін. На кадрах артистка цілує жінку середніх років, яка вигукує в її адресу прокляття, інформує Ukr.Media.

Наприкінці березня в соцмережах все частіше стали з'являтися кадри зі зйомок другого "Джокера", де Леді Гага виконує роль Харлі Квін. Глядачі змогли оцінити роботу костюмерів і гримерів по фото зі співачкою в повний зріст.

Незабаром в мережі з'явилося відео зі зйомок, яке швидко розлетілося інтернетом. На кадрах Харлі Квінн піднімається по сходах ратуші Нью-Йорка, навколо зібрався натовп.

На відео жінка кричить Харлі услід:

"Ти потрапиш в пекло!".

Почувши цю фразу, героїня Леді Гаги зупиняється, підходить до жінки і цілує її. Приголомшена жінка завмирає, після чого Харлі вимовляє:

"А ти підеш туди разом зі мною".

Люди в клоунських масках як у кіношних грабіжників банків вже з'являлися в іншому відео зі зйомок другого "Джокера". Сцена була знята в тій же локації, Харлі Квін і в ній піднімалася сходами ратуші, але була одягнена в костюм.

Уривок з поцілунком Харлі Квін і жінки з натовпу швидко став популярний. Люди накладають на відео ремікси пісень Гаги, а деякі глядачі в коментарях не відразу здогадуються, що співачка діяла за сценарієм, а не за велінням душі. На одному з відео, знятих шанувальниками в Нью-Йорку можна помітити, як актриса масовки відбиває кулачок Гаги, ймовірно, після зйомок сцени.

Актрису з натовпу звуть Мері Енн Бет, і незабаром після того, як відео зі зйомок розлетілося в соцмережах, вона поділилася враженнями. Жінка пише про потужну енергетику і любові, яка виходить від Гаги, а також називає момент хвилюючим.

Глядачі з нетерпінням чекають прем'єри фільму з Хоакіном Феніксом і Леді Гаги. Вона відбудеться 9 жовтня 2024 року.

Джерело