НАБУ оголосило у розшук нардепа Ярослава Дубневича — Події

НАБУ оголосило у розшук нардепа Ярослава Дубневича - Події

Фото: t.me/nab_ukraine/2161

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) розшукує народного депутата України Ярослава Дубневича, підозрюваного в організації незаконного заволодіння природним газом на суму понад 2,1 млрд гривень. Про це повідомляє пресслужба відомства.

— НАБУ розшукує чинного народного депутата України, підозрюваного в організації заволодіння майном держави (природним газом) на суму понад 2,1 млрд грн і легалізації незаконно отриманих прибутків, — ідеться в повідомленні НАБУ.

Ярослав Дубневич є шостим підозрюваним у межах цієї справи. Іншим учасникам схеми про підозру повідомили у січні 2018 року (епізод щодо розкрадання газу на 1,4 млрд грн) та у серпні 2020 року (епізод щодо розкрадання газу на 729,8 млн грн).

Про підозру Дубневичу повідомили тиждень тому. Оскільки народний депутат не прибув до НАБУ для повідомлення йому про підозру, вповноваженим прокурором САП вказану процесуальну дію здійснено у порядку статті 135 КПК України (Порядок здійснення виклику в кримінальному провадженні).

За версією слідства, впродовж 2013-2017 років народний депутат України організував заволодіння природним газом підконтрольними йому службовими особами Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ (Львівська обл.) на загальну суму понад 2,1 млрд грн.

Джерело