Найдешевші в обслуговуванні автомобілі в Україні

Які автомобілі в Україні обслуговувати найдешевше.

В Україні склали рейтинг автомобілів, власникам яких «похід» в магазин автозапчастин обходиться найдешевше. Правда, судячи по учасниках підбірки, деяким це доводиться робити досить часто, інформує Ukr.Media.

В основному в рейтинг потрапили старі, перевірені часом моделі, які вже навіть не виробляються.

Найбільше в рейтингу виявилося автомобілів вітчизняного виробництва, що збиралися у свій час за ліцензією корейців чи американців.

Вдалося потрапити в підбірку також і китайським автомобілям.

Отже, нижче список автомобілів, ремонт яких в Україні обходиться найдешевше.

Daewoo Lanos/Sens

«Ланоси» та «Сенси» колись були бестселерами в Україні. Воно й не дивно. Ці машини коштували недорого і були одними з лідерів рейтингу найдешевших авто країни.

Так, ЗАЗовські автомобілі останніх років можна назвати надійними. Але в минулі часи якість збірки «Ланосів» була цілком пристойна. А ремонт коштує недорого.

Chevrolet Lacetti

Chevrolet Lacetti — ще один автомобіль, який збирали в Україні за ліцензією General Motors. Модель також вже не збирається. Проте колись вона була дуже популярна. Тому уживаних машин на ринку вистачає досі.

Chevrolet Aveo

Aveo — це ще один колишній бестселер в Україні. Автомобіль був доступним, надійним, а його ремонт коштує недорого.

До речі, місце цієї моделі на українському ринку зараз займає Ravon R3, який випускають в Узбекистані. R3 — це перелицьована версія Chevrolet Aveo, яку узбеки збирають на спільному підприємстві з GM.

Так що, можливо, деякі недорогі вузли та агрегати можна буде використовувати і для ремонту Ravon R3.

Geely Emgrand ЕС7

Седан Geely Emgrand ЕС7 продається досі. Правда, його дуже рідко купують. Він програв конкуренцію більш дешевим і водночас сучасним моделям — Renault Logan, Peugeot 301, Citroen C-Elysee.

Однак, експерти стверджують, що обслуговування Emgrand ЕС7 не сильно б'є по кишені їх власників.

Chery Tiggo

Chery Tiggo пройшла довгий шлях — від китайської копії Toyota RAV4 до цілого "сімейства" кросоверів, які тепер мають індивідуальний сучасний дизайн і передове обладнання.

До того ж, як виявляється, і ремонт Chery Tiggo, коштує недорого. Правда, мова, швидше за все, йде про ремонт Tiggo попередніх поколінь. Нові зразки навряд чи будуть настільки дешеві в обслуговуванні.

І звичайно залишається незрозумілим, чому в рейтинг не потрапила жодна модель АвтоВАЗу. Адже цих машин теж вистачає на українських дорогах.

Джерело