Найпоширеніші прикмети і забобони автомобілістів

Прикмети водіїв.

І у водіїв з їх залізними конями є свої "внутрішні професійні прикмети", інформує Ukr.Media.

Найпоширеніша прикмета у водіїв — це прикмета про продаж. Бажання продати автомобіль у жодному разі не можна озвучувати в салоні цього автомобіля. Існує повір'я, що автомобіль прив'язується до свого власника, і, дізнавшись про майбутню зраду, може помститися швидкою поломкою або аварією.

Своєму залізному другу бажано дати "ім'я". І чим воно ласкавіше, тим краще. Хлопчик ваш автомобіль чи дівчинка інтуїтивно визначає сам водій за зовнішнім виглядом, а також з поведінки на дорозі. У будь-якому випадку «названий» залізний кінь, на думку затятих водіїв, поводиться більш адекватно, ніж безіменний.

Автомобіль після покупки потрібно неодмінно обмити, а то покупка незабаром розчарує. Можна обмивати машину і не в буквальному сенсі, а лише побавити колеса своєї машини душем з шампанського.

У машині не можна ні свистіти, ні рахувати гроші. Свист дуже приваблює працівників ДПС, а, значить, прикметі є ймовірність збутися на 80% — з грошима доведеться розпрощатися за будь-яке порушення.

Прикмети водіїв, пов'язаних з жінками не настільки привітні для самих жінок. Наприклад, таксисти не дуже зрадіють, якщо їх першою замовницею виявиться жінка, навіть і дуже приваблива. Це, як зустріти бабу з порожнім відром.

Вважається, що зустріч з жінкою з ранку обіцяє одними неприємностями весь майбутній день. Хоча точність вищесказаного так і не доведена. Звідкись це з далеких країн пішло, що жінка забирає енергію, а чоловік, навпаки, ділиться своєю енергією. У нашій країні до жінки приписали ще й порожнє відро. За жінок прикро, але прикмета — вона і є прикмета.

Не можна купувати запчастини з битої машини, так як ваша машина може буквально «заразитися» тими ж неприємностями, які були у тієї машини, з якої запчастина.

Ще одна цікава прикмета водіїв говорить: якщо купувати машину на вторинному ринку у успішної людини, то частина його успішності разом з машиною перейде і новому власнику. І, навпаки, якщо попередній власник тягнув тлінне існування, то і…

Особливо поширена прикмета серед автолюбителів з приводу номерів. Багато хто йде на всілякі хитрощі, щоб "вибити" для себе номер з сімками. Сімка по фен-шуй вважається числом щастя. А число "6", навпаки, числом диявола. Хоча багато хто номер "666" вважають крутим.

Не можна планувати свій маршрут перед далекою дорогою — все одно приїдете пізніше запланованого.

Мити машину ввечері — до дощу на наступний день.

Це лише найпоширеніші прикмети. Але одна з найбільш позитивних прикмет говорить: знай правила дорожнього руху на відмінно, стався з повагою до решти водіїв на дорозі, вчасно ремонтуй свою машину тож всі неприємні прикмети будуть вам не страшні.

Джерело