Наприкінці березня Землю накриє потужна магнітна буря: названо небезпечні дні

Наприкінці березня Землю накриє потужна магнітна буря: названо небезпечні дні

Магнітна буря такого типу може спровокувати погіршення самопочуття у багатьох людей фото: wikipedia.org

У кінці березня очікується магнітна буря дуже високого рівня, яка накриє Землю

Потужна магнітна буря К-індексу 7 накриє Землю в неділю, 26 березня. Вона буде затяжною – у понеділок, 27 березня, очікується К-індекс 6. Для порівняння – звичайна магнітна буря досягає рівня К-індексу 4-5. Про це повідомляє Meteoagent.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Геомагнітна напруга досягне небезпечного К-індексу 7 і знаходитиметься в такому стані дві доби. Магнітна буря такого типу може спровокувати погіршення самопочуття у багатьох людей, а також вплинути на роботу електроприладів.

Після цього геомагнітний стан буде спокійним до кінця місяця і жодних коливань не передбачується.

Будь ласка, читайте текст після реклами

При сильних геомагнітних коливаннях та спалахах можливі проблеми із самопочуттям навіть в осіб із чудовим здоров’ям. загалом під вплив магнітної бурі потрапляють люди похилого віку, з хронічними захворюваннями, з підвищеною метеочутливістю та немовлята.

Основні симптоми, які спостерігаються у цей період:

Головний біль, запаморочення, мігрень; Прискорене серцебиття, стрибки артеріального тиску; Нудота, слабкість, підвищена стомлюваність; Порушення сну або ж безсоння; Труднощі з концентрацією уваги, занепад сил; Дратівливість, агресія; Підвищена тривожність, апатія, депресивність; Відсутність апетиту, проблеми із ШКТ; Загострення хронічних захворювань; Біль у суглобах; Ломота у місцях минулих переломів та травм.

Як можна допомогти організму пережити цей період?

У такі дні слід знизити фізичні та психоемоційні навантаження. Обов’язково потрібно повноцінно висипатися та дотримуватися нормального порядку дня; Вранці підбадьоритися допоможе зарядка, пробіжка на вулиці або ж контрастний душ. Каву краще замінити трав’яним чаєм і пити більше звичайної води; Потрібно повноцінно харчуватися та виключити з раціону жирну, гостру, солону та шкідливу їжу. Не варто вживати алкоголю; Рекомендується більше гуляти на свіжому повітрі; Увечері бажано приділити час спокійному відпочинку, а перед сном прийняти розслаблюючу ванну з травами; Людям із хронічними захворюваннями потрібно знизити свою активність, більше відпочивати, дихати свіжим повітрям, пити достатньо води та тримати під руками необхідні препарати. Читайте також: Вчені знайшли простий та приємний спосіб продовжити тривалість життя (дослідження)
Джерело