Навіщо автомобілістам дерев’яна прищіпка в салоні

Звичайна дерев'яна прищіпка здатна стати джерелом отримання позитивних емоцій і підвищити ступінь комфорту всередині вашого автомобіля.

Не віриться? А даремно! Дізнавшись про незвичайний спосіб використання прищіпок, ви завжди будете брати їх з собою. Все, що потрібно зробити, займе буквально пару хвилин, а результат буде приголомшливим, інформує Ukr.Media.

Наносимо на нижню частину прищіпки ефірну олію з вподобаним ароматом і даємо їй вбратися в дерево. Завдяки пористій структурі деревина добре просочується і довго утримує запах. До речі, для просочення не обов'язково використовувати саме ефірну олію, але в такому випадку прищіпку доведеться обробляти частіше.

Далі залишається лише закріпити прищіпку всередині автомобіля. В ідеалі в тому місці, де присутній повітрообмін. Приємний запах швидко наповнить салон. Якщо є бажання можна використовувати кілька прищіпок з різними варіантами просочення, щоб отримати складний або більш насичений аромат. Маючи запас "заряджених" прищіпок, можна міняти їх залежно від обстановки. Ніщо не завадить в спекотні дні додати в салон свіжості, а в холоди або дощову погоду наповнити його обволікаючим теплом.

Більш докладно про використання прищіпки замість освіжувача повітря в відео нижче:

Джерело