Навіщо деякі водії возять з собою стретч-плівку в автомобілі

Про такі лайфхаки ви ще не чули.

Світ автомобілів — дивовижна штука. Часом, в ньому уживаються, здавалося б, несумісні речі. Виявляється, стретч-плівка — це досить універсальний інструмент для вирішення багатьох проблем. Саме тому вона знайшла своє застосування не тільки на кухні у домогосподарок, але і в будівництві, туризмі, полюванні, риболовлі та багатьох інших сферах діяльності людини. І, звичайно ж, через унікальні властивості харчової плівки повз неї не змогли "проїхати" автомобілісти. Що ж, давайте подивимося, як і де вони її використовують, інформує Ukr.Media.

Виявляється, харчова плівка вельми ефективна в наведенні порядку в багажнику. Іншими словами, якщо вас дратують речі, які від трясіння, прискорення і гальмування переміщаються по багажному відсіку, видаючи різні дратівливі стуки, то обмотайте їх разом стретч-плівкою, і вони більше не зможуть цього робити. До того ж, це дозволить зберегти пластик багажника в цілості й схоронності. Втім, як і самі речі.

Взимку стретч-плівку використовують в якості універсального антиобмерзання. Перед тим, як залишити автомобіль ночувати у дворі, її наклеюють на лобове скло і бічне скління. А з ранку просто знімають разом з шаром інею, отримуючи чисте і прозоре скло.

Сезонна зміна гуми також не обходиться без використання стретч-плівки. Демонтовані разом з дисками шини обмотують плівкою, і вони, крім того, що не брудняться, не бояться вологи і зовнішніх механічних впливів.

​Підтримка чистоти в салоні автомобіля — це теж до харчової плівки. Ви намили салон, і у вас абсолютно немає ніякого бажання бруднити його. І тут рулончик стретч-плівки дуже навіть стане в нагоді. Перед виходом з дому ви обмотуєте взуття плівкою, і, далі, спокійно шльопаєте по калюжах. А перед тим, як сісти в машину, плівку потрібно просто зняти. Все геніальне — просто! Особливо, в сльоту і негоду.

Якщо ви перевозите вантаж що брудниться, то харчова плівка також допоможе не пошкодити салон. Обмотайте нею сидіння і спинки, зробіть з неї підстилковий мат на килимки, і ваша машина залишиться чистою. Адже не даремно її використовують сервісмени, обмотуючи кермо і водійське крісло, коли приймають ваш автомобіль на ремонт або обслуговування.

А ще з харчової плівки виходить досить міцний буксирувальний трос. Для цього достатньо скласти її великим числом шарів і скрутити, залишивши петлі під кріплення до фаркопу або буксирувальних вушок.

Ну, і при митті моторного відсіку стретч-плівка незамінна. Зазвичай, нею обмотують або закривають ті вузли і агрегати, пряме попадання вологи на які не рекомендовано автовиробником. Однак обмотавши плівкою генератор, акумуляторну батарею і прикривши нею свічкові колодязі, потрапляння на них вологи буде мінімізовано в рази. І витрат на відновлення працездатності автомобіля можна буде уникнути.

Якщо для вас все вищеописане не більше, ніж жарт, просто покладіть один рулон такої плівки в багажник, і побачите, як скоро скористаєтеся їй. Хоча б навіть для того, щоб зробити дітям лежанку між дерев або укриття для автомобіля від падаючих гілок, шишок або смоли що капає в лісі.

Джерело