Навіщо досвідчені водії тримають у багажнику пачку харчової соди

Сода допомагає не лише домогосподаркам, а й автоаматорам.

Досвідчені водії завжди возять із собою купу всяких дивних речей. Кожна така річ для чогось та потрібна в автомобілі. Серед усього можна знайти звичайну харчову соду. Навіщо сода потрібна автомобілісту?

Для склеювання пластику

Для склеювання пластику потрібен суперклей та сода. Таким супер розчином можна склеїти будь-яку тріщину у салоні автомобіля на довгий час, інформує Ukr.Media.

Для початку в тріщину заливають суперклей, потім зверху посипають харчову соду. Таку послідовність потрібно зробити 3-4 рази. Клей і сода вступлять у хімічну реакцію і стануть схожими на епоксидку. Така сама буде і міцність склеювання.

У такий спосіб можна склеїти різні бачки, будь-які пластикові деталі, навіть бампер.

Миття скла

Звичайна харчова сода відмінно усуває плями зі скла на автомобілі. Розмішайте 50 г соди на 400 г води. Отриманий розчин нанесіть на скло. Дайте йому вбратися. Протріть скло м'якою тканиною. Результат не забариться.

Чищення коліс

Розмішайте соду з водою в пропорції 1 до 1. Вийде в'язка паста. Нанесіть цю пасту на шину. Щіткою почистіть колесо цією пастою. Шина стане не тільки чистою, а й чорнішою.

Звільнення від запахів

Дуже часто в машині щось проливається або губиться, що потім вся машина наповниться неприємним запахом. Позбутися такого запаху допоможе сода. Насипте на пляму з неприємним запахом трохи соди. Вона вбере неприємний запах.

Джерело