Навіщо досвідчені водії використовують оцет під час мийки автомобіля

Корисний лайфхак, який економить автовласнику купу грошей та часу.

Диявол криється в дрібницях, а доглянутий автомобіль — в деталях. Як би кузов не виблискував, але заляпані та брудні колеса сильно псують усю картину. Те саме з хромом, якою б непомітною, на перший погляд не була деталь. Досвідчений водій це розуміє, а тому завжди тримає у запасі кілька пляшок звичайного оцту. Дешевий засіб, а ефект — на мільйон, інформує Ukr.Media.

Хто б що не казав, а зовнішній вигляд машини дуже важливий: автомобіль повинен притягувати погляди, привертати увагу та подобатися. Особливо його власнику. Тоді й лише тоді він буде обласканий і, як наслідок, прослужить довго. Навіть найдорожча та професійна мийка прибрати всі сліди експлуатації не може. Однак є простий і дуже дешевий спосіб, що дозволяє досягти гарного ефекту в гаражі або на дачі.

Візьмемо, наприклад, почорнілу від бруду і кіптяви вихлопну трубу. Жодна мийка високого тиску цей наліт не змиє — тут потрібний спеціальний засіб, який і відкладення прибере, і хром оновить. На СТО скажуть, що треба знімати, полірувати, відновлювати. Але насправді все набагато простіше: проблему вирішить звичайний розчин оцту, який продається в будь-якому продуктовому.

Озброївшись шматочком тканини, купуємо пляшечку оцту. Потім — просочуємо складом матеріал і прикладаємо "компрес" на колись блискучу, а зараз хромовану накладку, що втратила будь-яку привабливість. Чекаємо кілька хвилин, знімаємо пов'язку, протираємо наконечник. І, диво, він знову відбиває світло і люто блищить на заздрість усім недоброзичливцям.

Того ж ефекту можна досягти, обробивши колісні диски. Помили, протерли, поклали компрес зі шматочка тканини, просоченого дев'ятивідсотковим розчином оцту. Десять хвилин — і можна стирати залишки вправним рухом руки. За ефективністю — анітрохи не гірше за дорогий очисник.

Однак перед тим як розпочинати відновлювальні процедури, згадайте про те, що оцет — штука ароматна, тому краще проводити на вулиці. Інакше є шанс "надихатися". А щоб потім, до речі, не відмивати кілька годин від чарівного засобу руки, приступайте до процесу, заздалегідь одягнувши гумові рукавички.

Джерело