Навіщо восени та взимку водії стукають по капоту перед поїздкою

А в деяких випадках і зовсім відкрити капот.

Кожен водій знає, що перед поїздкою необхідно перевірити багато важливих елементів автомобіля: колеса, гальма, фари тощо. Однак, є одна дія, яка може здатися не дуже значущою, але насправді вона просто необхідна, особливо в холодну пору року, інформує Ukr.Media.

Чому потрібно постукати по капоту, а в деяких випадках і зовсім відкрити його?

Зазвичай восени та взимку погода нас не дуже балує. І якщо ми самі можемо сховатись у теплих будинках, то у когось такої можливості немає.

Йдеться про безпритульних тварин, які у холоди шукають теплі куточки. І найчастіше хочемо ми цього чи ні, притулком для них стають автомобілі. Точніше, зона навколо двигуна, яка після тривалої поїздки, зазвичай, ще деякий час залишається прогрітою.

Саме там можуть ховатися, в основному, кішки та кошенята. І якщо запустити двигун, не помітивши їх, все може скінчитися трагедією. Про це варто пам'ятати, виходячи з дому з наміром завести машину та поїхати на роботу чи в інших справах.

Тому перед тим, як завести машину, легенько постукайте по капоту, бажано біля двигуна. Якщо ви почуєте дивні звуки — скрип або тріск — значить, усередині може бути тварина.

У цьому випадку відкрийте капот і переконайтеся, що все гаразд і нічого не пошкоджено. Коти, швидше за все, втечуть самі, як тільки почути стукіт.

А ще тварини люблять стрибати на колеса авто. Тому варто обійти машину перш ніж сідати за кермо.

Як коти забираються під капот? Насправді підкапотний простір не ізольований — у глибині є досить великий отвір, який необхідний для вентиляції. Герметично закривати його не можна. При цьому, навіть якщо стоїть захист двигуна, кошенята та кішки легко можуть пролізти.

Джерело