НАЗК може перевірити, звідки у співробітниці Львівської митниці «лук» за 8 тисяч доларів — Події

НАЗК може перевірити, звідки у співробітниці Львівської митниці "лук" за 8 тисяч доларів - Події

НАЗК може перевірити джерело доходів співробітниці Львівської митниці Юлії Дриги, котру звільнили через ТікТок, у якому вона розповіла про свій “лук” на вісім тисяч доларів. Відповідне прохання до НАЗК направила Львівська митниця, повідомив її керівник Андрій Кузнік.

— 1) З 02 серпня 2023 року вона працювала головним інспектором управління адміністративно-господарської діяльності; 2) після сьогоднішнього відео розпочата перевірка, у рамках якої Дрига Юлія була запрошена для надання пояснень до відділу з питань запобігання корупції; 3) направлено інформування до НАЗК з метою проведення перевірки та відповідного реагування; 4) Дрига Юлія написала заяву на звільнення за угодою сторін, на підставі якої мною підписано відповідний наказ, — повідомив Кузнік. 

Керівник митниці у коментарях під дописом пояснив, що Дригу звільнили за згодою сторін, оскільки звільнення за статтею про дисциплінарне порушення можна оскаржувати в суді. 

Скандал розгорівся 12 квітня довкола ТікТока відомого блогера Ніколаса Карми, який запитує перехожих, «скільки коштує їхній look». Співробітницю Львівської митниці на відео упізнав журналіст Тарас Середич. На відео Дрига розповіла, що капелюх від Руслана Багінського коштує 18 тисяч гривень, повідець для пса від Gucci — 200$, сумка Louis Vuitton — 1500$, взуття Hermes — 800$ і годинник Cartier — 5000$. Дрига сказала, що не має чоловіка і працює «трошки на себе, трошки на державу». У декларації зазначено, що Дрига у 2023 році заробила 180 тисяч гривень. Після скандалу у мережі Дрига зателефонувала журналісту й сказала, що годинник Cartier є копією, а сумка Louis Vuitton — зі старої колекції.

 

Джерело