Несподіване визнання: чоловік Ірини Сопонару розповів, чому вважає за краще жити в Україні

Зірка «Жіночого кварталу» Ірина Супонару місяць тому одружилася з британцем на ім'я Ріс.

Він уже кілька років живе в Україні та планує будувати майбутнє саме тут. Ріс пояснив, чому хоче залишитися на батьківщині дружини, інформує Ukr.Media.

На думку Ріса, Україна — недооцінена країна. Він вважає, що тут живуть чудові люди та її культура унікальна. Ріс переїхав до Києва під час пандемії у 2020 році, а пізніше зустрів тут свою кохану Ірину.

«Я сказав би, що це дуже недооцінена країна. Ми можемо жити тут чудовим життям із нашими друзями. Люди тут дуже доброзичливі, культура та їжа чудові. Я дуже люблю своє життя в Україні та хочу залишитися тут. Я бачу наше майбутнє тут. Ми хочемо залишитись тут разом. Україна має дуже світле майбутнє і я хочу бути тут, щоб відчути це», — поділився Ріс.

Крім того, британець почав вивчати українську мову тільки після початку повномасштабного вторгнення і зараз вільно нею розмовляє. Британець пояснив, чому це для нього важливо.

«Я живу тут 3,5 роки і для мене дуже важливо знати місцеву мову, щоб розуміти людей, які тут мешкають. Я почав вивчати українську пів року тому. Мій найближчий друг — українець у Лондоні. Коли я жив там, ми багато разів їздили до України у відпустку. Моя історія в Україні розпочалася набагато раніше. Після пандемії я хотів залишити Лондон і спробувати життя у новому місті. Я приїхав до Києва та познайомився з Ірою. Через п'ять місяців мого перебування у Києві я зустрів її і ось ми тут».

Варто зазначити, що Ріс та Ірина разом із 2021 року. За словами актриси, їхні стосунки лише зміцнилися після початку повномасштабної війни. Пара якийсь час жила за кордоном, але вирішила повернутися до України. У травні 2023 року Ріс запропонував руку та серце Ірині, а через рік вони зіграли весілля.

Джерело